Projeler

     Ana Sayfa - Hakkımızda

  Hakkımızda


HAKKIMIZDAKILIÇ İNŞAAT
 
Kılıç Eğitim Araçları Mobilya İnşaat Mimarlık Mühendislik Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi adı ile hizmet vermektedir. 1974 yılında Hüseyin KILIÇ tarafından kurulduğu tarihten itibaren Karadenizin incisi Samsun şehri ve ilçelerinde çeşitli mevkilerde konut inşaatı yapmaktadır. Şu an Kılıç İnşaat Hüseyin KILIÇ ve Oğullları Celal ve Murat KILIÇ ile birlikte iş hayatına devam etmektedir. Şirketimiz günümüze kadar 50’den fazla konut, iş hanı ve dükkan projesine imzasını atmıştır.

  Amacımız, inşaat sektöründe büyüyerek Kılıç İnşaat’ı Karadeniz çapında tanınır bir marka haline getirmektir. Bu sayede Karadenizli vatandaşlarımıza ulaşarak onlara da Kılıç İnşaat kalitesini sunabilmektir.

  Kılıç İnşaat sosyal sorumluluğunun farkında olup kalite devamlılığını sağlamak için inşaat sektöründe ki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Gereken bütün yenilikleri projelerde tatbik edip kalite çıtasını ve katılan değerleri her geçen gün arttırmaktadır. 
 
  Firmamız çalışanları ile beraber daha güvenli, konforlu ve modern projelere imza atmak için özverili bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir.

atakum satılık daire  - türkiş satılık daire - samsun satılık daireler  - ömürevleri satılık daire satılık daire samsun - satılık daire atakum - satılık daire atakent - satılık daire türkiş - satılık daire ömürevleri
Samsun - Türkiş - Ömürevleri - Atakent - Canik - İlkadım - Atakum
ana sayfa - satılık daireler - satılık dükkanlar - galeri - projeler - hakkımızda - iletişim

Tüm Hakkı Saklıdır © KILIÇ İNŞAAT 2012